Daha Geniş Pencere Alanları Daha Çok Güneş

REHAU

Daha Geniş Pencere Alanları Daha Çok Güneş

Daha Geniş Pencere Alanları Daha Çok Güneş
Daha Geniş Pencere Alanları Daha Çok Güneş

Daha Geniş Pencere Alanları Daha Çok Güneş

Euro-Design 70, daha düşük bütçeler için uygun pencere profilidir ve daha fazla ışık geçişine olanak sağlar. Özellikle ince tasarımı sayesinde çok daha geniş cam alanına sahiptir. Hayatınızda fark yaratacak birçok avantajı vardır, evinize giren güneş ışınları sadece sağlığınıza önemli bir katkıda bulunmakla kalmaz, aynı zamanda daha pozitif hissetmenizi sağlar. Ayrıca Euro-Design 70 ile evinizin tasarımını yaparken çok büyük keyif alacaksınız. Euro-Design 70 geniş renk ve model seçenekleri sayesinde yaratıcılıkta sınır tanımaz. Evinizin görünümünü eşsiz pencerelerle tamamlayın, böylelikle her nerede olursanız olun eve dönmeyi dört gözle beklemeye başlayacaksınız.

 

SAĞLIĞINIZ  İÇİN DAHA FAZLA GÜNEŞ IŞIĞI

-“Kış depresyonuna” karşı iyi gelir

-Mutluluk hormonlarının salgılanmasını sağlar

-Bağışıklık sistemini ve kemikleri güçlendirir

-Kan basıncını düşürür

-Metabolizmanızı hızlandırır ve solunumu artırır

 

rehau ankara ürün katoloğu

 Farklı Renkler Ve Modeller Daha Fazla Çeşitlilik

KALEIDO COLOR* ürünleri ile neredeyse tüm tasarım isteklerinizi yerine getirebilirsiniz. İster boyalı / lakeli olsun, isterse lamine veya alüminyum ön kaplamalı olsun - güncel moda renkler sizi yaratıcı bir tasarım üretmeye sürükler. Yapısal vernikler ve parlak veya mat optikler mevcuttur. Tüm bu özelliklerden ilham alın ve evinizin yeni bir ışıkla parlamasına izin verin.

rehau ankara

 Şekil olarak en iyisi

Euro-Design 70 ürününün çeşitlilik açısından da sunabileceği pek çok şey vardır. İster yuvarlak, isterse eğik veya basamaklı yapılar olsun - pencere profillerinizle etkileyici görüntüler yaratın.

rehau ankara

 Düşük Enerji Kaybı Daha Fazla Tasarruf

Sadece 70 mm yapı derinliği ve iki contası sayesinde dışarıda fırtına ve kar olsa bile eviniz daima sıcacık olacaktır. Bu sıcak konforun tadına varırken ısınma faturalarınız da sevindirici derecede düşük kalır.

rehau ankara

rehau ankara

 

Mükemmel Yalıtım Optimum Ses Koruması

Euro-Design 70 ile isterseniz çılgınca eğlenebilir ya da sadece dinlenebilirsiniz. İster içeride gürültü olsun, ister dışarıda - siz rahatınıza bakın. Çünkü pencereleriniz çok fazla ışık alsa da gürültüye karşı direnci çok yüksektir. Günde 30.000 araçlık yoğun olarak kullanılan otobanlar üzerinde yerleşik olan dairelerde bile 44 dB‘lik bir ses yalıtım değeri olan Euro-Design 70 pencereleri sizin için mükemmel çözümdür.

44 dB daha az gürültü Konforunuz için.

rehau ankara

 Tek Kelimeyle Daha Fazla Direnç Güvenlik İçin Büyük Bir Artı

Kendinizi güvende ve rahat hissedin. İhtiyaçlara bağlı olarak, profillerin hırsızlığa karşı çeşitli koruma sınıfları mevcuttur. Özel kilitleme elemanları ve diğer emniyet bileşenleri, her bir Euro Design 70 penceresini hırsızlığa karşı koruma sağlamak üzere ayrı ayrı ayarlamanızı sağlar.

 

Euro-Design 70 Sizin İçin Sunduğumuz Avantajlar:

- Maksimum ışık geçirimi

- Muhteşem renk ve model yelpazesi

- Mükemmel hırsızlığa karşı koruma

- Muhteşem ses ve ısı Yalıtımı

 

 

POPÜLER İÇERİKLER

Renk Katın ACRYL II İle Kişiselleştirme Fırsatı

25.10.2019

Katma Değerli Panjur Sistemi – REHAU Comfort-Design Plus

25.10.2019

Ücretsİz Keşİf Formu

Aşağıdaki soruları cevaplayarak uzmanlarımızın sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Katma Değerli Panjur Sistemi – REHAU Comfort-Design Plus