Katma Değerli Panjur Sistemi – REHAU Comfort-Design Plus

REHAU

Katma Değerli Panjur Sistemi – REHAU Comfort-Design Plus

Katma Değerli Panjur Sistemi – REHAU Comfort-Design Plus
Katma Değerli Panjur Sistemi – REHAU Comfort-Design Plus

REHAU Comfort-Design Plus yenilikçi panjur sistemi, yeni bir yapı planlıyorsanız veya eski bir yapıyı yeniliyorsanız idealdir. Zira bu sistemin mantıklı ve kalıcı bir yatırım olmasını sağlayan avantajlardan faydalanırsınız. Rollladensystem REHAU Comfort-Design Plus panjur sistemini (panjur kutusu) seçin. Burada panjur kutusu ve pencere kombine edilmiştir. Bu sayede uyumlu tek bir ünite oluşur ve her eve güzellik katar. Aynı üreticinin ürünü olduğu için REHAU Comfort-Design Plus çağdaş panjur sistemi ideal bir toplam çözümdür. Panjur için ayrı, pencere için ayrı bir işletme ile konuşmanıza gerek yoktur.

Avantajlarınız:

- Geniş renk yelpazesi 

- Pencerelerde birçok tasarım ve kompozisyon olanağı 

- Yüksek ısı yalıtımı 

- Entegre hırsızlık emniyeti 

- Ses koruma sınıfı 4'e kadar ses yalıtımı

- Görüşü engelleme ve güneşten koruma

- İsteğe bağlı sineklik takılabilir 

- Farklı tahrik sistemleriyle (kayışlı, kollu veya elektrikli) kolay kullanım 

- Hava koşullarına dayanıklılık ve uzun ömür - Yüksek yaşam konforu 

- Gayrimenkullerinizin değerinin artması

 

Bu sistem, EnEV (DIN 4108-2) standardının en son versiyonuna göre ısı yalıtımıyla ilgili gerekli koşulları sağlar ve ister plastik, ister ahşap veya alüminyum olsun, piyasadaki pencere sistemleriyle uyumludur.

Çok Yönlü Tasarım Özgürlüğü

İster yeni bir yapı planlıyor, ister eski yapınızı yeniliyor olun, REHAU Comfort-Design Plus size birçok farklı imkan sunar. Kompakt biçimleri sayesinde 155 mm ve 195 mm panjur kutuları eski binaların modernizasyonu için uygundur; 245 mm panjur kutuları ise büyük olmaları nedeniyle tercihen yeni binalardaki daha yüksek pencere ve kapı elemanları için uygundur.

özellik

Huzurlu Ve Güvenli Yaşam

REHAU Comfort-Design Plus panjur sistemleri gerçekten üstün bir üründür. Panjur sadece dıştan görünmeye karşı koruma, ışık koruması ve ısı yalıtımı sağlamakla kalmaz, dışarıdan gelen gürültünün süzülmesine de yardımcı olur. REHAU Comfort-Design Plus panjur sistemlerini seçmek için başka bir önemli neden özellikle sıcak yaz günlerinde ısıya ve ışığa karşı koruma sağlıyor olmasıdır. Panjurlar kapatıldığında, içeri güneş girmesi önlenir ve yaşam alanının serin kalması sağlanır. Kapalı panjurlar akşamları da evin içinde kendinizi rahat hissetmenizi sağlar. Neden daha fazla bekleyeceksiniz? Yenilikçi REHAU Comfort-Design Plus panjurlarını seçin ve ekstra avantajlarla hem yazın hem de kışın karlı çıkın.

Isı Yalıtımı

Kapalı panjurlarda, panjurla pencere arasındaki hava boşluğu ısı yalıtımı sağlar. Isı yalıtımı ayrıca kutuya entegre edilmiş yalıtım elemanları tarafından sağlanır. Fraunhofer Enstitüsünün yaptığı araştırmada ısı kayıplarının %25'e kadar azaltılabildiği görülmüştür. REHAU Comfort-Design Plus'ta, DIN 4108-2'nin sıkı hesaplama esasları baz alınarak ısı yalıtımı için en güncel koşullar yerine getirilmiştir. Bu sayede ısınma ve enerji maliyetleri düşmekte ve çevre korumaya da katkı sağlanmaktadır.

 Hırsızlık Emniyeti

Şehir içinde veya dışında, suç oranın arttığı günümüzde, insanın evinde kendini güvende hissetmesi çok önemlidir. Hırsızlara ekstra zorluk oluşturduğu için kapalı panjurların hırsızlığa karşı daha iyi bir koruma sağladığı ispat edilmiştir. Ek olarak haşere ve sineklerin dışarıda kalmasını sağlamak üzere yukarı kaldırma emniyeti panjurun yukarı itilmesini önler.

 Ses, Güneş Ve Dıştan Görünmeye Karşı Koruma 

İsteğe bağlı olarak, ağır folyo kullanılması yöntemiyle, rahatsız edici seslere karşı ilave bir koruma elde edilir; yalıtım sınıfı 4'e kadar ses yalıtımı mümkündür. REHAU Comfort-Design Plus, istenmeyen güneş ışını ve aşırı ısınmaya karşı da önemli koruma sağlar. Panjuru istediğiniz gibi ayarlayarak, mobilya ve zemini solmaya karşı koruyabilir, rahatsız olmadan televizyon izleyebilir veya bilgisayarınızda çalışabilirsiniz. Dıştan görünmeye karşı koruma olarak REHAU Comfort-Design Plus sistemi, huzurlu bir ev ortamı sağlar ve rahatsız edici bakışları önler.

 

İŞTE BURADA SİZİ SİVRİSİNEKLER SOKAMAZ

Burada işlevsellik ve kolay kullanılabilirlik ön plandadır. İsteğe bağlı sineklik, eski binalar için 195 mm, yeni binalar için de 245 mm eleman boyutundadır. 245 mm'lik kasa boyutu kullanıldığında sineklik sonradan da takılabilir. İsteğe bağlı sineklik kasaya gizli halde entegre edilir ve gerektiğinde hızlı bir şekilde değiştirilir. Özellikle mutfak, çocuk odaları ve yatak odalarına uygundur.

Avantajlarınız:

- İsteğe göre ayarlanabilir yükseklik 

- Işık geçirgenliği 

- Hava koşullarına dayanıklılık 

- Eski ve yeni yapılarda kullanılabilir 

- Hızlı değiştirilebilir

Kılavuz raylar ve uç çıtası, pencere için ek sızdırmazlık sağlayan özel fırça keçelerle donatılmıştır. Fırça keçeler aynı zamanda storun rayların içine emniyetli bir şekilde girmesini sağlar. Konforlu tutma çıtası kullanım kolaylığı sağlar. 

Yüksek Kullanım Rahatlığı 

REHAU Comfort-Design Plus yüksek kullanım rahatlığı sunar Panjurları açmak ve kapamak için 3 tahrik seçeneği bulunur. 

- Kayışlı 

- Kollu 

- Elektrikli 

Bu üç tahrik tipinin hepsinde panjur lamellerinin kolay kullanımı esastır.

Montaj Hızlı, Basit Ve Uzmanca

REHAU Comfort-Design Plus panjur sisteminin planlama aşamasında, uzman pencere işletmeniz size danışmanlık hizmet verir. Başka sorularınız ve sorunlarınız için her zaman profesyonel destek alabilirsiniz. Profesyonel montajın avantajlarından faydalanırsınız. Zira REHAU'nun eğittiği teknisyenler sayesinde montaj işleri doğru ve uzman bir şekilde yapılır ve kusursuz servis garanti edilir. 

Uzman pencere işletmesi REHAU iş ortaklarına kalifiye ve güvenilir uzman desteği sağlamaktadır. İmalatçılar ve uzman personel, REHAU Comfort-Design Plus panjurlarının nasıl doğru kullanılacağıyla ilgili sürekli eğitim alırlar ve montajla ilgili birçok püf noktası öğrenirler. Eğitimlerin yanı sıra REHAU Comfort-Design Plus panjur imalatçılarını en güncel özel teknik bilgilerle de donatır. Daha fazla düşünmeye gerek yok! Panjur denince akla REHAU Comfort-Design Plus gelir. En yakın yetkili satıcınıza sorun. Size memnuniyetle bilgi verecektir.

Yetkinliğe önem veriyoruz REHAU yalnızca deneyimli pencere uzmanı işletmelerle birlikte çalışır. Doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz: Evinizin yeniden inşa edilmesinde ve tadilatında, uzmanlar tarafından tasarımdan ısı yalıtımına, ses yalıtımından hırsızlık emniyetine kadar pek çok konuda bilgilendirilirsiniz. Pencereleriniz isteğinize göre hazırlanır, teslim ve monte edilir. Montaj sonrasında da pencere uzmanı işletmeniz size memnuniyetle danışmanlık hizmeti vermeye devam eder.

Deneyim kaliteyi getirir REHAU, 40 yılı aşkın bir süredir pencere, cephe ve kapılar için profil sistemleri üretmekte geliştirmektedir. Yenilikçi düşünce, uygulama becerisi ve geleneksel hale gelmiş yüksek kalite anlayışıyla... REHAU uzmanları, aynı zamanda dünya çapında bir şirket olan Rehau'nun uzun yıllardır faaliyet gösterdiği yapı tekniği ve alt yapı alanlarındaki değerli bilgilerinden de faydalanmaktadır. Uzman pencere işletmeleri ve REHAU Akademisi'nde eğitilen çok sayıdaki çalışanıyla birlikte bu sinerji ve sıkı ortaklık, REHAU'yu pencere, ön cephe ve kapılara yönelik profil sistemleri konusunda lider üretici durumuna getirmiştir.

 

 

POPÜLER İÇERİKLER

Renk Katın ACRYL II İle Kişiselleştirme Fırsatı

25.10.2019

Katma Değerli Panjur Sistemi – REHAU Comfort-Design Plus

25.10.2019

Ücretsİz Keşİf Formu

Aşağıdaki soruları cevaplayarak uzmanlarımızın sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Katma Değerli Panjur Sistemi – REHAU Comfort-Design Plus