Rehau Pencereleriniz İçin Doğru Temizlik Ve Bakım

REHAU

Rehau Pencereleriniz İçin Doğru Temizlik Ve Bakım

Rehau Pencereleriniz İçin Doğru Temizlik Ve Bakım
Rehau Pencereleriniz İçin Doğru Temizlik Ve Bakım

ETKİN HAVALANDIRMA VE ENERJİ KAYIPLARINI MİNİMUM DÜZEYE İNDİRME

Sürekli havalandırma: Bu havalandırma tipinde pencere vasistas açılır ve az bir hava alışverişi gerçekleşir. Bu yüzden tam havalandırma için pencerenin daha uzun süre açık kalması gerekir.

 

Ani havalandırma: Tüm pencere ve kapılar açıldığında, hava akımı oluşur ve odalardaki hava iki ila dört dakika içinde tamamen yenilenir. Bu süre içinde bina da soğumaz. Enerji kayıplarını önlemek ve ısınma maliyetlerini artırmamak için etkili bir havalandırma tipidir.

 

Düzenli havalandırma neden bu kadar önemlidir ? 

– Oda sıcaklığının ve neminin düzenlenmesi 

– İçeri temiz hava girmesi 

– Terleme ve küf oluşumunun engellenmesi 

– İçeride sağlıklı bir havanın ve konforlu bir yaşam ortamının sağlanması 

 

İşlevler Ve Kullanım

rehau kullanım

Uzman Danışmanlık

Her türlü özenin gösterilmiş olmasına rağmen pencerenizde bir sorun yaşarsanız, uzman Ankara REHAU pencere işletmeniz size memnuniyetle yardımcı olacaktır.

 

Yüksek Marka Kalitesi Rehau Profil Sistemi Pencereleri

40 yılı aşkın deneyimiyle REHAU, pencere profil sistemlerinde lider üreticilerden biridir. Kuruluşundan beri kanıtlanmış know-how'ın ve gelişimin kusursuz bir kombinasyonunu elde etmeye odaklanmış kalitesine güvenebileceğiniz REHAU'nun pencere profilleri, çözümlerinde trend belirleyicidir. Uzman şirketlerin nihai pencereleri üretmesinde ve evinizin gereksinimlerinin eksiksiz karşılanmasında hakim olan kalite zihniyeti, montaj yerinde de kendini gösterir: Modern teknoloji tarafından desteklenen eğitimli çalışanlar, saha da en iyi sonuçları elde etmek için çaba sarf eder. Henüz ön aşamalarda bunun için genel koşullar sağlanır: Yetkili şirket temsilciniz, tasarımdan güvenliğe, ısı ve yalıtımına ses kadar pencereyle ilgili tüm konularda yardımcı olacak ve montajdan önce ve sonra size hizmet odaklı bir şekilde eşlik edecektir. Muhteşem perspektifler için, her açıdan kaliteli çözümler.

Uzman yetkili şirket temsilcimize ekonomik ve çok yönlü REHAU profil sistem pencerelerini sorun ve Rehau kalitesiyle rahat edin! 

 

POPÜLER İÇERİKLER

Renk Katın ACRYL II İle Kişiselleştirme Fırsatı

25.10.2019

Katma Değerli Panjur Sistemi – REHAU Comfort-Design Plus

25.10.2019

Ücretsİz Keşİf Formu

Aşağıdaki soruları cevaplayarak uzmanlarımızın sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Katma Değerli Panjur Sistemi – REHAU Comfort-Design Plus